21 Şubat 2013

HSBC Bank Kart Aidatımı Geri İstiyorum!

Bankanız tarafından "2013 Şubat" ekstreme 50TL "kredi kartı aidatı" adı altında borç yansıtılmış. Yansıtılan bu tutar yasal olmamakla beraber, Tüketici Hakem Heyetlerine yapılan başvurularda bu tutarların kişilere iade edildiği ve Yargıtayın da emsal davalarda tüketicilerin lehine kararlar verdiğini biliyorum.


Ben bu yollardan birini seçmek yerine müşteri hizmetlerini arayıp kredi kartı aidatının kartıma iade edilmesini talep ettim fakat aldığım olumsuz cevap karşısında kartımı kapattırmak istediğimi ve HSBC bank ile çalışmak istemediğimi belirttim.


Alınan kredi kartı aidatının tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde bende hakkımı yasal yollardan aramak zorunda kalacağım. Bilginize.

Uğur 77 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön