25 Mart 2013

HSBC Bank Kart Aidatı İptal Edilmiyor!

****7168 ile biten Advantage kredi kartıma yansıtılan 50 TL üyelik aidatının iptali için müşteri hizmetlerini aradım fakat iptal etmediler. Kredi vermek için aylarca telefonlarımı susturmadınız 50 TL aidata gelince "geri alamıyoruz" Hangi yasal hakla talep ediyorsunuz.


Yıllardır HSBC kredi kartı kullanıyorum bu zamana kadar hiç ödemediğim aidat bu sene mi iptal edilemiyor. Müşteri hizmetlerine öyle puan verelim böyle advantage nakit verelim. Puanınızı nede başka bişey istiyorum. Altı üstü 50 TL'yi iptal edecektiniz benim kaybettiğim birşey yok müşteri memnuniyetini ilke edinmiş banka çok ama 7-8 yıllık müşterinizden oldunuz. Siz bu şekilde daha çok müşteri kaybedersiniz.

Duygu 73 Okunma

Cevaplar

  • Duygu26 Mart 2013

    Tebrikler HSBC! Müşteri memnuNİYETSİZLİĞİNİ ilke edinidğinizi 2. kez gözler önüne sermeniz takdire şayan! Dikkat ettimde herkese otomatik aynı cevabı veriyor, herkese özel maillerden gönderdiğiniz "otomatik mail" ile cevap veriyorsunuz. Neden herkesin okuyabileceği şekilde yorumlarınızı buraya yazmıyorsunuz? Neden otomatik mail gönderiliyor? neden muhatap alınmıyoruz? Yaptığınız terbiyesizlikten başka bişey değil. Umarım bir daha hiç bir şekilde HSBC'nin herhangi bir kampanya,kredi,kredi kartı gibi gereksiz işlemleri için aranmam..Terbiyesizliğinizin üzerine bir de yüzsüzlük eklemeyin! En başta hata sizi oraya "hizmet vermek amacıyla" alanlarda zaten..Tüketici haklarına da başvurdum, insanları aptal yerine koymak ne demekmiş görüşelim! SIFIR HİZMET SIFIR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ arayanlara HSBC Şiddetle tavsiye edilir!

  • HSBC Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş.

  • HSBC Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön