01 Temmuz 2015

HSBC Bank Kart Aidatı Almaya Devam Ediyor!

Bir kaç gün önce 2 yıldır kullanmakta olduğum kredi kartının ekstresini incelediğimde 71 TL'nin kart aidatı adı altında kesilmeye devam ettiğini gördüm. Bankanın hala bu parayı almakta neden bu kadar ısrarcı olduğunu anlamış değilim. İnsanların kartlarını kapatmaya teşvik ediyor. En kısa sürede kesilen paranın tarafıma geri ödenmesini istiyorum. Aksi takdirde hem hakem heyetine başvurup hakkımı arayacağıma ve en kısa sürede kullandığım kredi kartını kapattırıp bankanızla tüm işlemlerimi keseceğimi tarafınıza bildiririm.

Okan 172 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi07 Temmuz 2015

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

  • Okan07 Temmuz 2015

    Geçen hafta banka tarafında aranmışım. Ancak işyerindeki şebeke sorunu nedeni ile ulaşılamadım işten çıktıktan sonra aramaları gördüm bu hafta içi mesai saatleri içerisinde içerisine telefonuma ulaşılabilir sebebi gece vardiyasındayım bu hafta gündüzleri evdeyim. En kısa sürede dönüş yapılmasını rica ediyorum.

  • HSBC Bank Temsilcisi01 Temmuz 2015

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön