31 Ekim 2016 #6813991

HSBC Bank Kart Aidatı Aldı!

Kredi kartınızı limiti dahiline kullanıp gününde ödeyen müşterinizim. Bankanızdan memnunum ve uzun yıllar kartınızı kullanmak istiyorum. Lakin benim bu olumlu düşüncelerimi körelticek bu tür yaklaşımlara maruz kalmak istemiyorum. Düzenli olarak kredi kartınızdan sigorta ödemeleri de yapıyorum. Kartımdan 78 TL Kart Aidatı çekilmiştir. 4077 sayılı Tüketiciyi Koruma hakkında kanununun 6. maddesine göre bu işleminizin yasal olmadığı belirtilmektedir. Bu sebeple kartıma çekilen aidatın iade edilmesini talep ediyorum.

Anıl 322 Okunma

Cevaplar

 • HSBC Bank Temsilcisi02 Kasım 2016

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • Anıl'ın Teşekkür Mesajı01 Kasım 2016

  En kısa sürede durum ile ilgilendiğiniz ve düzenli olarak kartınızı kullanan müşterinizi memnun ettiğiniz için size teşekkür ederim.

 • Anıl01 Kasım 2016

  Kart aidatım HSBC Bank a. ş Müşteri İletişimi tarafından aranarak geri iade edilmiştir. Şikayetvar site ekibine ve en kısa sürede geri bildirim yapan müşterisi olduğum bankaya teşekkür ederim.

 • HSBC Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön