13 Şubat 2013

HSBC Bank Kart Aidat Aldı Vermiyor!

Ocak dönemi ekstrem de kart aidat ücreti olarak 50 TL tahakkuk etmiş.bununla ilgili bankanın müşteri hizmetlerini aradım. Kart aidat ücretinin iptal edemeyeceklerini söylediler.Başka bankalarda böyle bir sıkıntı yaşamadığımı belirtmeme rağmen laf ebeliği yaparak olumsuz cevap aldım.


Kartımın iptali yapın dediğimde ise devam eden taksitli borçlarımın tamamının ilk ekstreme yansıtılacağını söylediler.Burada belirttiğim şikayetimi yazılı itiraz dilekçesi ile yinelemeyi düşünüyorum.


Eğer bundan da olumlu bir cevap alamazsam Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığına ikinci bir dilekçe hazırlayacağım.Resmi gazetede yayınlanmasına rağmen bu ücreti alma hakkına sahip olmalarını anlayamıyorum.

Seda 32 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi13 Şubat 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön