14 Eylül 2013
Yorum Yap
#2011887

HSBC Bank İşletim Ücreti Aldı!

HSBC Bank'tan Ağustos ayı başlarında bir miktar kredi çektim. Ayrıca destek hesap açtılar. Zamanında ödeyemezsem sıkıntıya düşmeyin diye, kabul ettim . Bana destek hesaba her ay işletim ücreti geleceğini bildirmediler. Ayın 22'sinde ödemem vardı ve ben eylülde ödedim ve 2 aylık işletim ücreti olarak 16 TL gibi bir rakamı bana ödettiler.


Ağustos ve eylül ayının ücretini almışlar. Oysaki destek hesabı ağustosta kullanmaya başladım ve Eylülün 10'unda ödedim. Daha toplamda 1 ay olmuşken, 2 aylık ücreti almaları çok ayıp bir durum. Ayrıca uyarmayıp bana o parayı ödetmeleri de çok yanlış bir durum. Umarım bu hatalarından dönerler.

Umut 34 Okunma

Cevaplar

  • Umut17 Eylül 2013

    Dönüş yapıldı ve gereksiz bilgiler dolusu bi açıklama.

  • Umut17 Eylül 2013

    Halen daha bir çözüm bekliyorum ama arayan olmadı. HSBC'nin olmayan ilgisine teşekkürler.

  • HSBC Bank Temsilcisi14 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

Ziyaretçi Yorumları