05 Şubat 2014 #2277297

HSBC Bank İptal Ettiğim Kredi Kartının Yıllık Aidat Ücreti!

HSBC Bank'ın Advantage kredi kartı sahibiyim. Kart kullanım süresi 2014 şubat ayında sona eriyor. İhtiyacım olmadığı için uzun süredir kullanmıyordum ocak ayı ekstremde 2014 yıllık kart aidatı ücreti yansıtıldığını gördüm.


Müşteri hizmetlerini aradım kartınızı kullanmıyorum bu nedenle kartımı iptal etmenizi ve 2014 yılında kullanmadığım ve iptal ettireceğim için 2014 yılında hizmet almayacağımdan aidat ücretinin iptalini rica ettim. Telefondaki personel kartı iptal ederiz ancak 2014 yılı kart aidat ücretini ödemek zorundasınız dedi.


Bu yıl hiç kullanmadığım ve iptal ettirdiğim kartın aidat ücretinin iadesi konusunda yardımınızı rica ediyorum.

Hakan 148 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik e-mail aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca müşterimiz ile talepleri hakkında irtibatımız devam edecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön