07 Mayıs 2013 #1782464

HSBC Bank İptal Etmek İstediğim Kartın 50 TL Aidatını İstiyor!!

HSBC'nin 7-8 senedir belki de daha fazla süredir müşterisiyim. Avantaj kredi kartını kullanıyorum..


Her sene 50 TL olan üyelik aidatı için, bankaya ödemek istemediğime dair geri bildirimde bulunduğumda, müşteri memnuniyeti sağlamak adına aidatı iptal ediyorlardı.


Ancak bu sene, inatla iptal etmeyeceklerini, ve 50 TL ödemek zorunda olduğumu söylüyorlar.


Bunu ödemek istemediğimi, eğer böyle bir zorunluluk varsa da kartımı iptal etmek istediğimi söylediğimde de, kartım iptal etsem de yine de kullanmayacağım kartın aidatını ödemem gerektiğinden bahsediliyor?!!


Hadi, müşterini kaybedeceğini bile bile aidatı zorunlu tutuyorsun, peki kullanmayacağım kartın aidatını nasıl bana zorunlu tutuyorsun?!!!

Esra 60 Okunma

Cevaplar

  • Esra07 Mayıs 2013

    Verilen cevabı tatmin edici bulamıyorum ve çok basit bir soruya cevap istiyorum? Kullanmayacağım kartın aidatını neden ödemek durumunda bırakılıyorum? Kart aidatı, kullanacağın sene için alınan bir aidattır. Ki önceki senelerde de kart aidatı yansıyan ayda kartımı iptal ettiğimde, toplam borçtan kart aidatı düşülmüştü. Yine aynı şekilde, ben kartı kullanmayacağımı, iptal edeceğimi belirttikten sonra, aynı aya yansımış olan aidatın toplam borcumdan düşülmesi gerekirken hala aidatı ödemek durumunda bırakılıyorum! Şuandan itibaren tüm çevreme HSBC'nin yaptığı bu durumu anlatıp, bilgilendiriyorum ve çevremdekiler de HSBC bulunan hesaplarını teker teker kapamaya başladılar...

  • HSBC Bank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön