03 Nisan 2013 #1722931

HSBC Bank İade Edilebilen Aidatın Tekrar İade Talebi!

1-2 ay öncesinde toplam 140 TL kart aidat ücretim iade edildi. Nisan 2013 ekstremde tekrar 50 TL'lik yıllık aidat ücreti üzerine 444 0 111'i aradım ve iade edilmesini rica ettim.


İade edemediklerini dile getirdiler. Fakat 1-2 ay önce kart aidatlarım iade edilebildiğine göre edemiyoruz diye bir şey yok.


1 kere bile geç ödeme yaptım, sürekli kartımı kullanıyorum. Direk kestirip atıp iade edemiyoruz demek hoş bir şey değil. Kart aidatımın iptalini rica ediyorum. Ayrıca da borçlarımı bitirip, harcama yapmadan da kartımı iptal ettireceğim.


Çağrı Merkezinizdeki arkadaşlar sayesinde bir müşteri daha kaybediyorsunuz.

Hasan 44 Okunma

Cevaplar

  • Hasan04 Nisan 2013

    Bilgi maili geldi, teşekkürler. Tekrar hakem heyetine başvurup kart aidatımın iadesini talep edeceğim. Ardından iade edildikten sonra da kartımı iptal ettireceğim. Kart aidatlarını almayan veya iade eden bir ton banka varken sizi tercih etmek pek akıl karı değil açıkçası.

  • HSBC Bank Temsilcisi04 Nisan 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

  • HSBC Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön