28 Kasım 2017
Yorum Yap
#9835211

HSBC Bank  Hesaplarımı Ve Kredi Kartımı İptal Etti!

Yaklaşık 9 yıldır bu bankanın müşterisiyim. Önce hesaplarınızı ticari kullanıyorsunuz döviz hesaplarınıza bloke koyacağız dediler. Ben kendilerine müşteri temsilcimin beni yönlendirdiğini söylememe rağmen bankacılık kuralları dediler. Ben hesabımı yaklaşık 6 aydır doğru düzgün kullanmıyorum zaten. Sadece kredi kartım olduğu için kredi kartlarımı veya otomatik ödeme talimatlı ödemelerimi yapıyordum.


Şimdi beni arayıp bu hesabınızı da ticari kullandığınız için kapatıyoruz diyorlar. Tek taraflı fes edebilme haklarının olduğunu söylüyorlar. Kendi çalışanlarının sırf bir müşteri daha fazla çekebilmek ve yöneticisinin gözüne girmek için yaptığı yanlış yönlendirmeyi bankacılık kuralları diye taçlandırıyorlar. Birçok banka ile çalıştım fakat bunlar kadar rahat, kalitesiz olanını görmedim. Eğer kaliteli hizmet vermeyi hedefliyorsanız önce elemanını doğru seçeceksiniz.

Nilufer 631 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi28 Kasım 2017

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler