13 Şubat 2013

HSBC Bank Hesap İşletim Ücretini Vermiyor!

Kırşehir HSBC Bank şubesi müşterisiyim. Kullanmış olduğum ihtiyaç kredimi düzenli bir şekilde erken zamanlarda ödemekteyim. Ödemelerimin düzenli olmasına karşın hiç anlamadığım bir biçimde mantıksız hesap işletim ücretleri kesilmekte.


Hiç bir onay vermediğim, yasal dayanağı olmayan bu kesintilerin ödemelerini haklılık payımın güçlenmesi için gerçekleştirdim, şubenin tarafıma yapmış olduğu açıklama'' erken kredi ödemeleri mevduat hesabına alınır, kredi vadesi geldiğinde kredi taksit ödemeleri yapılır, geçen bu süre zarfına hesap işletim ücreti kesilir '' denmiştir.


Yasal ve mantıklı dayanağı olmayan bu bedellerin iadesini talep ediyorum aksi halde yasal işlem başlatacağımı ısrarla belirtirim.

Deniz 57 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

  • HSBC Bank Temsilcisi13 Şubat 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön