10 Mayıs 2013 #1790281

HSBC Bank Hesabıma Yatmayan Nakit Puan!

Bankanızın **** **** **** 3693 nolu kart müşterisiyim .11-25 Nisan arasında Metro Gross marketlerinden gıda dışı yapılan harcamalarda geçerli olan 100 Tl nakit puan kampanyasına katıldım. Gelecek olan 100 TL nakit puanla daha cazip olacak olan bir ürünü aldım (25 nisan 2013 tarihinde 1.598 TL ye teknoloji kategorisinden) Metro Gross marketten ama puanların yatma tarihinde puanın yatmadığını görünce 1 mayısta müşteri hizmetlerinizi arayarak şikayetimi ilettim .


4 iş günü içerisinde bana dönüş yapılacağını iletmesine karşın yaklaşık aradan 10 gün geçmesine rağmen ne bir dönüş yapılmış ne de puan kartıma yatmıştır. Konunun tekrar incelenip ivedilikle tarafıma dönülmesini rica ederim.

Emre 72 Okunma

Cevaplar

  • Emre17 Mayıs 2013

    Bankanızla yaptığım ilk görüşmenin üstünden 16 gün , burada yaptığım şikayetin üzerinden ise 1 hafta geçmesine rağmen sistem tarafından gönderilen otomatik e-mail haricinde hiçbir şekilde iletişim kurulmamıştır.Bende bir bankacı olarak sürecin bu kadar lakayıt ve umursamaz bir şekilde yürütülmesinden ve sektöre verilen zarardan dolayı memnuniyetsizliğimi tekrar sizlere iletiyorum .

  • HSBC Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön