29 Mart 2013 #1714538

HSBC Bank Hareket Olmayan Hesabım Eksiye Düştü!

Hesabımda iki aydır kredi ödemelerimin haricinde hareket olmamasına rağmen kredimi öderken hesabımın eksiye düştüğünü gördüm ve 444'lü numaralarından HSBC'yi arayarak bilgi talebinde bulundum. 1 ay inceleme yaptıktan sonra yanlış hesaplama dolayısıyla hesabınız eksiye düşmüş kusura bakmayın herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yok hesabınız şu an 0 TL görünüyor herhangi bir eksiniz yok denildi.


Telefonu kapattıktan sonra internet üzerinden hesabımı kontrol ettiğimde hala eksi göründüğünü gördüm ve tekrar aradım. Birkaç gün içerisinde düzeltileceğini bildirdiler. Bugün kredi ödemem için hesabıma para aktardığımda hesabım hala eksiydi ve bu sefer telefonda görüştüğüm kişi eksi hesabı ödemem gerek.

Aynur 96 Okunma

Cevaplar

  • Aynur17 Nisan 2013

    Çözüm üretemedikleri gibi bankanın tutumu yüzünden ev kredimi ilgili bankadan kapattım ve kapatma bedelini hesabıma ödediğimde o tutardan tahsil etmişler bu tutarı. Daha sonra banka tarafından aranıp bir de durumu bana açıklıyorlar. Evet kayıtlarımızı inceledik size farklı bilgilendirme yapmışlar biz sizden tahsil ettik dilerseniz iade edelim diyorlar. Komik ve ne yedirirsem sistemi. İnsanları enayi yerine koymaktan başka bir şey değil bunların yaptıkları. Kuruşluk kar yapalım derken dünya kdar ev kredisi faizinden oldular. Kendileri bilir bu sistemle çalışırlarsa kaybederler. Siz de boyle sorunlarla karşılaştığınızda susmayın tepkinizi gösterin. Saygılar.

  • HSBC Bank Temsilcisi29 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön