20 Ocak 2014 #2243734

HSBC Bank Haksız Kart Aidatı Aldı

HSBC Bank, birkaç ay önce isteğim dışında bana "Platin Advantage" kredi kartı yollamış.Ben bu kartı aldıktan sonra HSBC' yi arayarak yıllık kart aidatı ödemek istemediğim için kartın kapatılmasını talep ettim. Müşteri temsilcisi ise bana "Kart aidatları yansıtıldığında bizi bilgilendirirseniz aidatların iptalini sağlarız" diyerek kartı iptal ettirme düşüncemden vazgeçirtti.


23/11/2013 tarihinde ekstreme 82,50 TL Kart bedeli yansıtıldığını gördüm. HSBC' ye mesaj atarak aidatların iadesini talep ettim. Ancak bu iadeler yapılmadığı gibi, benim kullanmadığım "Kredili Mevduat Hesabı" mdan ekstre ödemesinin yapılarak ilaveten 16,50 TL tutarında hesap işletim ücreti yansıtılmış.

Özcan 85 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik e-mail aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca müşterimiz ile talepleri hakkında irtibatımız devam edecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön