11 Nisan 2013 #1736665

HSBC Bank Habersiz İşlem Yaptı!

Bu banka ile 2000li yılların başından beri çalışıyorum. Bir dönem maaş anlaşmalı bankamızdı. Hatta maaş anlaşmaları için HSBC Bank A.Ş. yi bizzat ben önermiştim ve görüşmeleri yapmıştım.
Benim talebim olmadığı halde hesabımdan dolayı premier müşteri olarak adlandırıldım. Akabinde şimdiye kadar ekstra hizmetlerinden hiç faydalanmadığım premier kredi kartını yolladılar.


Kendileri ile daha önceki görüşmelerimde kredi kartı ücreti yansımayacağını eğer yansırsa aramamın yeterli olacağı söylenmişti. Ama şu anda premier kredi kartı aidatı olarak da 70 TL ödeme yansıtıldığını gördüm. Herhangi bir şekilde almadığım bir hizmetin aidatını ödemek istemiyorum. Bu banka ile çalışmak ödül mü ceza mı?

Aysun 95 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön