10 Mayıs 2013 #1789107

HSBC Bank Güncelleme Yapılmıyor!

13 ay önce bankanızın üniversitede kullandığım kredi kartı takip borcunu ve başka bankanın kredi kartı takip borcunu Girişim Varlık aracılığıyla kapattım.1 ay içinde diğer bankanın kendi kayıtlarından ve KKB kayıtlarından tamamen borcumun silinmesine rağmen,HSBC Bankası'ndan olan borcumun KKB kayıtlarından silinmesi bir yana kendi kayıtlarında bile açık gözüktüğünü 5 ay önce farkettim.


Ümraniye Şubesi bu konuda tamamen bilgisiz.Girişim Varlık Şirketi belgelerimi bankayla 13 ay önce paylaştıklarını belirtti. Bu zamana kadar bende bankacı olduğum için anlayışlı olmaya çalıştım. Bir an önce geri dönüş olmaması halinde başta BDDK ile bütün şikayet yollarını çalıştıracağım.

Hakan 78 Okunma

Cevaplar

 • Hakan26 Haziran 2013

  Bugün yine HSBC Bank Ümraniye şubesine gittim.Borcu yoktur yazısı için gişeden para ödedim,müşteri temsilcisine gittiğimde güncellenme yapılmadığını ve kağıdı veremeyeceklerini söylediler.Acil olarak geri dönüş yapılmasını istiyorum.15 ay önce ödediğim borcumla ilgili hala sonuç alamıyorum.ACİL ACİL ACİL!!!

 • Hakan26 Haziran 2013

  sorunum hala devam ediyor

 • HSBC Bank Temsilcisi11 Mayıs 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • HSBC Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön