10 Kasım 2016
Yorum Yap
#6909990

HSBC Bank  Farklı Şehirdeki Avukata Verilen Dava!

İstanbul'da ikamet ediyorum. Kredi kartı borcum İstanbul' da avukat yokmuş gibi hiç alakam olmadığı halde Samsun' da avukata verilmiş. 650 liralık borç için 3650 lira para istiyorlar.


Sizin şansınıza size çok yüksek faiz uygulamışız gibi saçma sapan şeyler söyleniyor. Üstelik borcumu ödemek istiyorum ancak bir kuruş indirim yapamayız diyorlar. Ödemek istememi belirtmeme rağmen icra takibi de başlatmışlar. Üstelik iş yerimde telefonu açan herkese reklam yapıyorlar. Neden banka bize yardımcı olmuyor ki, anlamış değilim.

Ziya Ziya 846 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi15 Kasım 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • HSBC Bank Temsilcisi10 Kasım 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

Ziyaretçi Yorumları