11 Eylül 2013 #2006315

HSBC Bank Ev İpoteği Kaldırılmıyor!

2005 yılında HSBC Bank Fındıkzade şubesinden ev kredisi kullandım. 2013 yılı Ağustos ayında kredi ödemelerim tamamlandı. Bu süreçte hiç bir gün ödemelerde gecikme yapmadım.


Kredi ödemem biter bitmez yeni bir ev aldım ve kredi ile aldığım evi satmak istiyorum. Ancak Fındıkzade şube müdürü ile konuştuğumda 10 iş günü içerisinde evin üzerindeki ipoteğin kalkacağını ve evin tapusunun alınacağını belirtti.


22 Ağustos 2013 tarihinde konu ile ilgili müracaatta bulunduk. 11 Eylül 2013 itibariyle her hangi bir değişiklik olmamıştır. Evimi alacak kişi ve evini satacak kişi satıştan cayacaklarını bildirdiler ve şuan çok zor durumdayım. İpoteğin kalkması için acil yardım talep ediyorum.

Ufuk 43 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön