28 Mart 2013 #1712387

HSBC Bank Elime Ulaşmayan Kart İçin Borç Çıkarılıp İhtarname Gönderdi!

Bugün ev adresime "Kredi kartı geciken borcunun ödenmesi ihtarıdır" konu başlıklı bir yazı gönderildi. HSBC'ye ait kredi kartım yok. Yıllar önce üniversitedeyken kullandığım kartı yine yıllar önce bankanın Bayrampaşa Şubesi'ne götürüp iptal ettirmiştim.


Elime ulaşmayan kullanmadığım bir kart var, bu kartın borcu var asgari tutarı da 14,23 TL bunu ödeyin diyorlar ve evime yazı gönderiliyor!! Üstelik ihtarname hakkında bilgi alın diye yazılan 0212 366 38 54 nolu telefon da sürekli meşgul! Acil olarak durumun düzeltilmesini ve tarafıma bir açıklama yapılmasını rica ediyorum.

Gülşah 2.657 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi28 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön