11 Eylül 2013 #2005634

HSBC Bank Ekstreme 62.5 TL Sebepsiz Ücret Yansıtmış!

HSBC Bank'ta kullanılan kredi kartım yaklaşık 1.5 - 2 yıldır hiç kullanılmıyor ve her yıl kart ücreti yansımakta. Bu yılda tutar biraz farklı olarak 62.5 TL olarak yansıyan bir tutar olmuş sanırım yine kart ücreti olarak yansıdı. Ekstre gelmediği için ne olduğunu da bilmiyorum.


Karta yansıyan ücret hakkında bilgi verilmesini kart ücreti veya hizmet adı altında geçen ve almadığım hizmet için yansıyan ücretlerin iptalini rica ederim. Kart ücreti ile ilgili alınan bedellere ait iade yoksa kredi kartı sözleşmem ve bundan önceki kart ücreti yansıyan ekstrelerinde tarafıma gönderilmesini rica ederim.

Mert 39 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön