26 Ağustos 2013 #1975509

HSBC Bank Ek Hesap Bilgim Dışında Açıldı!

Kuryeden teslim almadığım kredi kartından sonra ek hesap açıldığına dair bir mesaj geldi. Bilgim dışında olan bir şey. Bankaya gittim iptal ettirmek için bir kağıt verdiler ve imzalattılar. Kredi kartı ise zaten iptal olur bize geldiğinde demişti müşteri hizmetleri.


Bugün 24.08.2013 tarihinde mesaj geldi Hesap İşletim Ücretlerinin güncellendiği ve 8 TL küsür olarak düzenleneceği diye. Müşteri hizmetlerini aradığımda bir de ise bir de vadesiz hesabımın olduğunu öğrendim. Gereği için yardımınızı arz ederim.

Yakup 98 Okunma

Cevaplar

 • Yakup05 Eylül 2013

  Ben bu kadar duyarsız ve umarsız bir banka daha görmedim. İllet mi illet bir şeymiş...

 • HSBC Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik tekrar e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • Yakup26 Ağustos 2013

  Benim şikayetim hesap işletim ücreti değil. Banka yetkililerinin okumadığı kafalarına göre cevap verdikleri belli. Benden habersiz bilgim dışında nasıl açabilirler ek hesabı ve vadesiz hesabı? Sorun buradan kaynaklanıyor.

 • HSBC Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön