12 Haziran 2013

HSBC Bank Dediğini Yapmıyor Taciz Ediyor!

HSBC Banktan kredi kartım var. Önceleri ödeme güçlüğü çekiyordum ancak durumum düzeldikçe aksatmadan borçlarımı ödüyorum. Maaş sistemim değiştiğinden hesap kesim tarihlerimi 15 inden sonra almalarını rica ettim, müşteri temsilcisi işlemi gerçekleştirdiğini söyledi. Güya bundan sonra her ayın 15 inde hesap kesimi gerçekleşecekti.

Geçen ay yine eski sistem gibi arayıp gecikmeye düştüğünü yoksa tahsilat servisine aktaracaklar diye aradılar. Bende durumu anlattım önümüzdeki ay olacak dedi. Yine aynı tehdit.

Müşteri hizmetlerini arıyorum mümkün değil kimseye ulaşamıyorum. İsterlerse telefon kayıtlarını dinleyebilirler. Kartımı kapatacağım kapatsınlar ve bu şekilde devam ederlerse dava edeceğim.

Özlem 84 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi17 Temmuz 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında telefon aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

  • HSBC Bank Temsilcisi12 Haziran 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön