12 Eylül 2013 #2007655

HSBC Bank Çözümü Kart İptalinde Buldular!

Ağustos 2013 tarih itibarıyla Ergo Sigorta'ya bireysel emeklilik sigorta poliçesi yaptırdım ve HSBC kredi kartımdan primlerin kesilmesini istedim. Daha sonra bu yaptırmış olduğum poliçemi iptal ettirmek için müracaatta bulundum. Ergo sigortaya güvenmediğim için primlerimin kesilmesi korkusuyla HSBC Bank kredi kartı müşteri hizmetleriyle kartımdan hiçbir suretle iznim dışında kesinti yapılmasını istemiyorum dedim.


Görüşmüş olduğum müşteri temsilcisi bizim yapabileceğimiz bir şey yok, isterseniz kartınızı iptal edelim gibi gayet laubali bir şekilde alaylı tavırlarıyla yardımcı olacağına aksine beni mağdur etti. ben şimdi HSBC bank yetkililerine sesleniyorum. Ben neden kartımı iptal ettireyim?

Mustafa 161 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön