10 Eylül 2013 #2004829

HSBC Bank Borcu Yoktur Yazısına Ücret Talep Ediyor!

Öncelikle bankacılık da devrim yaratan bu bankayı takdir ve tebrik etmek istiyorum. Yasal takipte bulunan borcumun son taksit ödemesini dün gerçekleştirdim ve doğal olarak borcumun olmadığına dair kendilerinden bir yazı talep ettiğimde öncelikle bana genel müdürlüklerine bir mail göndermelerini gerektiğini belirttiler.


Bir müddet geçtikten sonra bana bu kağıdı verebileceklerini fakat bu işlem karşılığında 21 TL. ücret almaları gerektiğini iletince açıkcası neye uğradığımı şaşırdım.Çünkü bu talebin bir devrim niteliğinde olduğu tartışılmaz.


Tebrikler HSBC Bank!

Zaim 43 Okunma

Cevaplar

  • Zaim16 Eylül 2013

    Asla ve asla olduğu sokaktan geçmeyeceğim tek kuruluş!

  • Zaim10 Eylül 2013

    Tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır!

  • HSBC Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön