21 Ekim 2016 #6748381

Hsbc Bank Başvurum Kabul Edilmedi Ve Bulut Hukuk Bürosu Kaba Davranıyor!

Kredi hesabımı ekonomik ve bankanın yaşadığım şehirde kapanmış olması, ATM'lerin sayısının azlığı ve arızalar oluşması nedeniyle ödemelerimi geciktirdim. HSBC Bank; gecikmelerin süreklilik arz etmesi nedeni ile tüm hesaplarımı kapatarak beni mağdur etmekle kalmayıp üzerine beni Samsun'da bulunan bulut hukuk bürosu adında anlayışız ve beni her aradığım da borcumun 2-3 katı ile tehdit eden bir avukatlık bürosu ile muhatap etti.


Her ne kadar; asıl alacak üzerinden makul bir faizle ödeme yapmayı teklif ettiysem de hukuk bürosu kabul etmedi ve durum mahkemelik oldu. Şimdi gecikmiş olan kredili mevduat hesabım için 29840 sayılı yönetmelik kapsamında borçlarınızın taksitlendirilmesi için başvurun mesaj gönderdiler. Taksitlendirmek için aradığımda yine yüksek bir rakam ve anlayışız bir konuşma ile taksit yapmayacaklarını ve yine kabaca; İstedikleri tutarı gün içinde yatırmam gerektiğini söylediler.

Recep 574 Okunma

Cevaplar

  • Recep17 Ocak 2017

    Hukuk bürosu tarafından bize dönüş yapılmış olup görüşmelerimizin sonunda bize bir ödeme planı hazırlayacaklarını söylemelerine rağmen daha sonra herhangi bir dönüş veya arama yapılmamıştır. Ödeme planının karşılıklı olarak gerçekten uygun koşullarda ve üzerine fahiş fiyatlar eklenmeden düzenlenmesi durumunda biz de iyi niyetli olarak ödeme yapmak konusunda üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Fakat sizin avukatlığınızı yapan hukuk bürosunun bizimle aynı fikirde olduğunu düşünmüyoruz.

  • HSBC Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

  • HSBC Bank Temsilcisi21 Ekim 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön