31 Mart 2014

HSBC Bank Bankamatik Kartımı Kapattığım Halde Borç Bilgisi Geliyor!

Ben HSBC Bank bankamatik kartı kullanan bir müşteriyim. Daha doğrusu müşteriydim. Geçen yıl kartımı iptal ettirdim. Bankamatik kartımı yuttu. Bende HSBC'nin ankesörlü tarzımdaki telefonu kullanarak bankamatik kartımı iptal ettirdim fakat bana 23.08.2013 de 8.75 tl gibi işletim ücreti çıkarıyorlar. Bu ne saçmalık iptal ettirdiğim halde nasıl nasıl gelebiliyor?

Tüketici haklarına şikayet edeceğim.Aynı zamanda bankayla olan konuşmalarım kayıt altına alınacaktır diye görüşmemin başında söylendi. Kayıt altına alındığı halde kapattığım halde nasıl borç geliyor? Bunun en kısa zamanda iptalini istiyorum.Olmadığı taktirde tüketici haklarına başvuracağım. HSBC Bank'a karşı güvenim sarsıldı.

Özge 281 Okunma

Cevaplar

  • Özge01 Nisan 2014

    Mrblar, Bankanız benimle mail yoluyla iletişime geçti kart num olmadığı için benim bilgilerimi göremediğini söyledi.Kart numaram olamaz zaten bankamatiğiniz benim kartımı yuttuktan sonra ben iptal işlemi için HSCB ankösörlü telefonundan kartımın iptalini yaptım.Telefonlar kayıt altındadır.Bu ortaya çıkar.Ben kendim ile ilgili bazı bilgileri verirsem bilgilerime ulaşabileceklerini mailde yazmışlar.Anne adı: Rabia Baba adı: Erdal 28.05.1990 ADANA Doğumluyum.En kısa zamanda yardımcı olursanız memnun olurum.Çünkü bankaların bu işlerinden insanları zor durumda bırakmasından mağdur etmesinden nefret ediyorum.

  • HSBC Bank Temsilcisi31 Mart 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize göndermiş olduğu mesajını incelemeye aldığımızı bilgilerinize sunar, kendisi ile en kısa sürede iletişime geçileceğini iletmek isteriz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön