24 Mayıs 2014

HSBC Bank Aylık İşlem Ücreti!

HSBC Bank'tan konut kredisi kullandım. İşlem sırasında 2 adet otomatik ödeme talimatı karşılığı 9,75 tl aylık hesap işletim ücreti alınmayacağı söylendi. 30 haziran 2014 tarihi ile alınmaya başlanacağı yada 500 tl vs. kampanyası olan Büyük Adım'a geçmem söylendi.

O derece para harcatmaya zorlanmam bir bankanın haddi olmamalı. Banka ile yaptığım görüşmede ya ödersiniz yada aylık 500 tl bankamızdan Eft fatura vs. yaparsınız mecburiyeti kondu.

Bu kadar saçma bir çalışma bu tür bankaya yakışmadığını belirtir, gerek konut kredisi kullanırken aldığınız işlem ücreti gerek bu aylık ücretler hakkında ilgili birimlere THK şikayetlerimi bildirdiğimi buradan sunarım.

Eyüp 446 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp31 Mayıs 2014

    İlgili Banka standart bir mail ile dönüş yapıp kısaca her bankanın bu ücreti aldıgını müşterisini mecbur kılarak bu işlemi ettiğini beyan etmiştir. enpara-akbank-ykb-t.finans gibi bankalarda hesabım olmasına karşın bu tür işlemle karşılaşmadıgımı beyan ederim. ilgili bankaya çözümsüzlüğü içinde teşekkür ederim

  • Eyüp30 Mayıs 2014

    Bekliyoruz daha Maşallah çok hızlı

  • HSBC Bank Temsilcisi26 Mayıs 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, kendisi ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. HSBC BANK A.Ş Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön