03 Şubat 2014 #2272845

HSBC Bank 65 TL Kart Bedeli Çekmiş!

3725731 no'lu HSBC Bank müşterisiyim. Kartımdan 29.01.2014 tarihinde kart bedeli adı altında 65,00 TL çekilmiştir. Yıllardır banka müşterisi olarak bugüne kadar devamlı kartınızı kullanmışımdır. Kredi işlemlerim de olmuştur ve bu güne kadar da ödeme konusunda bir aksilik çıkmamıştır.


İyi bir müşteriniz olduğunu tahmin etmekteyim. Bundan öncede çekilmiş fakat geri kartıma iade yapılmış ve memnuniyetimi iletmiştim.


İşlemden çekilen tutarın kartıma iade edilmesini rica ediyorum. Müşteriniz olarak bunu rica ediyorum aksi taktirde başka banka kartları da kullandığım için kartımı istemeden de olsa kapatmayı düşüneceğim.


Gerekli ilgiyi gösterip sizin için değerli bir müşteri olduğumu göstermenizi beklerim.

Abdullah 75 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik e-mail aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca müşterimiz ile talepleri hakkında irtibatımız devam edecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön