HSBC Bank Zorla Platin Kart Verip Ardından Yıllık Ücret Talep Ediyorlar!

Reyhan Ö. |

1-2 sene önce iş yerime gelip ısrarla kart vermek istediler, bana uygun olarak platin kart vereceklerini ve bu kartın kesinlikle yıllık ücreti olmadığını söylediler. Elimde başka bir advantage kart olduğunu belirttim fakat ısrarla ücret olmayacağını belirtip almamı rica ettiler, bende ücreti de yok diye kabul ettim.

Ardından 5-6 ay sonra kartı iptal ettirmek için aradım, çünkü kart hiç açılmadı halen aynı zarfında durmakta. Yine telefonda arkadaş ısrar edince ücreti yok kesinlikle deyince tamam kalsın dedim fakat şimdi sms geldi yıllık ücretinizi ödeyin diye, telefonla aradığımda kart ücretini iptal edemeyiz dediler. Resmen insanları yanıltıyor bu banka, ücret yok diyorlar ama sonra çıkarıyorlar!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reyhan Ö.
  06 Mayıs
  18:40

  Bugün tekrar hsbc den sms geldi "borcunuza faiz işlememesi için borcunuzu ödeyin " kullanmadığım , daha zarfında kapalı duran k.k için yıllık ücret ödiycem bide faiz ödiycem. yazık böle bankaları kapatmaları lağzım insanları kandırdıkları için. (geçen seneki telefon görüşmelerimi kesinlikle yıllık ücret alınmayacağına dair bana verilen bilgileri vs bunları dinleyebilirsiniz kayıtlardan )

 • 06 Mayıs
  13:58

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM