31 Ekim 2016

HSBC Bank Yapılandırma Yapmadı!

HSBC Bank tarafından daha önceden yapılandırdığım kredi kartımı, tekrar yapılandırmak için aradığımda; yapılandırılmış borcun yeniden yapılandırılamayacağı ve en kısa süre içerisinde ödeme yapmam gerektiği söylendi. Ben kendisine yeni yasadan bahsettiğimde ise sesini yükselterek, adeta kendinin alacağı varmış gibi konuşan bayan şahşiyetin saçma sapan neden ürettiğini ve bu şekilde de yapılandırmanın imkansız olduğu söyledi. Öncelikle devletin çıkarmış olduğu yönetmeliğe aykırı davranan bankayı, ardından da insanlarla nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen ve sesini yükselten bayan banka görevlisini şiddetli kınıyorum. En kısa süre içerisinde de BDDK'ya şikayet edeceğim.

Mustafa 994 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi03 Kasım 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • HSBC Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön