HSBC Bank Yapılan Muamele!

Aydın K. |

Ben 1993 yılından beri kredi kartı kullanıyorum. İlk defa bir bankanın tahsilat servisinin her gün arayıp haciz memuru gibi konuştuğu ve müşterinin suratına telefon kapatan başka bir banka görmedim. Ben HSBC bankasına kart için müracaat etmedim kendileri Türkiye'ye ilk geldikleri zaman Cem Boyner'den çarşı mağazaları şimdiki adıyla Boyner mağazalarının müşteri portfoyünü almışlardı. Hepimize de otomatik posta ile gönderildi ve bugüne kadar kullanıyorduk ancak hepimize olduğu gibi ödeme güçlüğü çektiğim için yasal çerçevede ödemeye çalışıyorum ama muamele ortada. Ayrıca bu arada 15 gündür banka merkezine şikayetimi iletiyorum geri dönüş yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  14:13

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM