09 Eylül 2013

HSBC Bank Yanlış Bilgi Verip Mağdur Etti!

Yaklaşık 2 senedir HSBC Bank maaş müşterisi olmakla birlikte aynı zamanda Advantage kredi kartına sahibim. Kart üyeliğimin yapıldığı anda maaş müşterisi olduğumdan aidat ücreti kesilmeyeceğini söylediler. Fakat kartımın ilk ekstresinde bu ücret yansıdı, konuyu müşteri hizmetleri ile hallettim.

İkinci senem olması sebebi ile bu ücretin tekrar yansıdığını gördüm bu durum için müşteri hizmetleri ile görüştüğümde yeni bir kart aldığınızda veya kartı kapattığınızda aidat ücreti ödemeyeceksiniz deniliyor. Kartı alırken bu bana söylenmedi dediğimde cevap veremiyorlar. Aidat ücreti için yanlış bilgi vermenin gereği olmadığını düşünüyorum.

Ali 39 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • HSBC Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön