18 Nisan 2013

HSBC Bank Yanlış Beyanatta Bulunuyor!

Daha önce bu konuda yazı yazmıştım, bana bir cevap geldi şikayetim devam etmesine rağmen gerçekten ilgilenilmedi. Bana gelen cevapta açık bir şekilde banka çalışanının yanlış beyanatına rastladım.

Bana gönderilen mailde 23 yaşına kadar bu karttan faydalanıldığı için beni başka bir karta atadıklarını belirttiler ancak ben kartı almadan önce banka ile yaptığım görüşmede ve halen internet sitesinde yazdığı gibi kart 25 yaşını doldurana kadar geçerlidir yani bana yine Campus kart gönderilmeliydi! Kartımın değiştirilmesini ve aidatın iadesini istiyorum.

Turhan 74 Okunma

Cevaplar

  • Turhan18 Nisan 2013

    Banka halen kendisiyle çelişkili bilgi vermeye devam etmektedir. Bana yeni basılacak kartın 5 yıl sonraki bitiş tarihinde 27.5 yaşında olacağım için böyle yapıldığını söylüyor. Ancak o zaman bana neden ilk seferinde 3 senelik kart gönderildi, 5 gönderilseydi ilk seferinde de yada bu da 3 yıllık olsaydı. Ayrıca bana herhangi bir haber vermeden ve sormadan neden yükseltildi kartım. Sizden gelecek her türlü mesaj tüketici mahkemesinde aleyhinize kullanılacaktır.

  • HSBC Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detay bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön