HSBC Bank Üyelik Ücreti!

Emrah K. |

Hsbc bankası kart üyelik aidatı kesmeyeceklerini belirttiler bizlere kartı verirken ayrıca öğrenci kartı bu. ve her yıl kart aidatı kesmiş ve ben bunu daha yeni anladım 2008 den beri hsbc campus kart kullanıyorum kesilen tüm kart aidatlarının iade edilmesini talep ediyorum.Aksi taktirde kartlarımı kapatıp ilgili mahkemelere başvuracağımı da belirtmek istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah K.
  23 Eylül
  19:41

  hiçbir şekilde yardımcı olunmadı dedikleri tek şey sözleşmede geçiyor kart aidatı halbukı bıze verırkenn kart aidatı yok diye verdilerr bu bankadan kesinlikle memnun değilim ve kart ihtiyacı olalara kesinlikle tavsiye etmiyorum..

 • Emrah K.
  19 Eylül
  11:15

  Mailde belirtilenler beni ilgilendiren seyler degil personel ve kart giderlerini musteri karailayacak diye birsey yoktur ayrica biz bu kartlari alirken ogrenci karti dediler ve kart aidati yok dediler simdi cayir cayir para kesiyolar ayni sizin musteri anlayisiniz karti verene kadar mi.

 • 18 Eylül
  17:19

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM