05 Eylül 2013

HSBC Bank Telefonla Şifre Alma Sorunu!

HSBC Bank'ası telefonla şifre almak için yaklaşık 1 saattir uğraşıyorum. 04/09/2013 saat 20:10 geçe başladım. Telefon bankacılığı şifresini aldım, internet bankacılığı şifresini aldım saat 20:35 falan banka kartı şifremi hala alamadım. Saat 21:00 oldu. Bankada hesap açtırmak zorunda kaldım, zaten daha önce bir kartı 2 hafta da gönderemediler.

Ondan önceside varda neyse. Telefonda çalan şarkıyı artık ezbere kendim piyanoda çalabilecek düzeye geldim. Alt tarafı bir şifre alacağım 1 saattir kanser ettiler ya. Bu ne başı boş bırakılmışlıktır. HSBC Bank'ası sınıfta kaldın. Şikayet siteleri şikayet kaynıyor. 1 saat sürer mi ya? Arıyorum şifrenizi girin diyor, giriyorum kapatıyor.

Kadir 1.565 Okunma

Cevaplar

  • Kadir28 Kasım 2013

    Kesinlikle maaş kartı olmasa kullanacağım bir banka değil...

  • HSBC Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön