HSBC Bank Sürekli Arıyor!

Ahmet K. |

HSBC Bank takibe düşen alacağı için en az 5 defa telefon açmaktadır. Sürekli aranmaktan rahatsız olduğumu dile getirdim. Düzenli ödenmesede durum ve iyi niyet dile getirilip kendilerine belirtilmiş ve notları sisteme kayıt ettikleri halde tekrar tekrar aranıp ve bu aksine arama sayısı daha çok arttırılarak aranmaktayım.

Borcumuzun arkasındayız. Fakat telefon başındaki kişiler banka değil kendilerinin alacağı primi düşünerekten böyle davranmaktadırlar. Menfaatları için müşterisini yıpratmaktır. Bankada paramız varken yapılan hitap şekli ile şimdiki durum çok farklı. Borçlu diye ezmek yanlıştır.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  12:51

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM