25 Temmuz 2013

HSBC Bank Sürekli Arıyor!

HSBC Bank takibe düşen alacağı için en az 5 defa telefon açmaktadır. Sürekli aranmaktan rahatsız olduğumu dile getirdim. Düzenli ödenmesede durum ve iyi niyet dile getirilip kendilerine belirtilmiş ve notları sisteme kayıt ettikleri halde tekrar tekrar aranıp ve bu aksine arama sayısı daha çok arttırılarak aranmaktayım.

Borcumuzun arkasındayız. Fakat telefon başındaki kişiler banka değil kendilerinin alacağı primi düşünerekten böyle davranmaktadırlar. Menfaatları için müşterisini yıpratmaktır. Bankada paramız varken yapılan hitap şekli ile şimdiki durum çok farklı. Borçlu diye ezmek yanlıştır.

Ahmet 84 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi25 Temmuz 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön