HSBC Bank Şifre alınmayan Karta Aidat!

Oğuz U. |

HSBC den yaklaşık 3-4 ay kadar önce maaşları almak için bankamatik kartı çıkmıştı. bununla beraber HSBC kredi kartı da göndermişti. kenarda dursun diyerek aldım. ne zarfını açtım ne de şifre oluşturdum. bugün telefona mesaj geldi. hesaplarımı kontrol ettim. 60 tl yıllık kullanım ücreti kesmişler. müşteri hizmetleriyle konuştum. tatmin edici hiçbir cevap alamadım.

Daha önce de böyle şifresini almadığım kartlar olmuştu diğer bankaların. hiçbirinde böyle bir şey ile karşılaşmadım. kullanılmamış kartı kullanım ücreti mi olur? isterlerse ilk günkü gibi kartı zarfıyla teslim edebilirim. kaldı ki yıllık kullanım ücreti ise 3. ayda neden alınır?

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz U.
  31 Mayıs
  16:13

  dayandırdığı gerekçe şuymuş
  'Bankalar, verdikleri hizmetlerin karşılığında oluşan masraflar için belirli bir gider karşılığı veya hizmetin parasal boyutuyla orantılı bir ücret/komisyon tahsil etmektedir.'

  ne hizmeti sundunuz ki bu cevabı verebiliyorsunuz?

  kaldı ki senelik ücretin neden 3.ayda kesildiği ise halen muamma.

 • 27 Mayıs
  17:40

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM