17 Eylül 2013

HSBC Bank Rehin Kaldırma Yazısı İçin Fahiş Ücret İstiyor!

HSBC Bank Beyazıt şubesinden 2010 yılı ocak ayında taşıt kredisi çekmiştim. Bugün ilgili şubeden rehin kaldırma yazısı almaya gittiğimde 52,5 lira ücret talep ettiler. ilgili mevzuatta, hakem heyetlerinin verdiği kararlarda aksi hükmünde kararlar olmasına rağmen bu evrağı almak zorunda olduğumu bildikleri için mağdur ediyorlar ve sözleşmemde bu şekilde bir ücret yazmıyordu. Ödediğim ücretin tarafıma iadesini istiyorum.

Ayhan 203 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan20 Eylül 2013

    ilgilendiğiniz icin teşekkür ederim.. şikayetime yönelik olumlu adımlarınız beni memnun etti.. iyi çalışmalar

  • Ayhan20 Eylül 2013

    şikayet ettiğimiz gibi taktirimizide ifade etmemiz gerek.. şikayetime bir gün gibi kısa bir sürede cevap verdikleri icin hsbc bankası merkez personeline teşekkür ediyorum... (lakin beyazıt şubesi hala muamma)

  • HSBC Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön