22 Mayıs 2014

HSBC Bank Premier Lounge'da Mağdur Oldum.

17 Mayıs 2014 tarihinde HSBC Premier kartım ile Atatürk Havalimanı'ndaki HSBC Premier Lounge'a misafirim ile giriş yapmak istedim. 1 misafir dahil ücretsiz girebilme hakkım olduğu halde, benden 50 TL ücret istendi.

Mağdur olduğum gibi, misafirime karşı da mahcup oldum. Premier kartımın iptalini ve mevduatım yetersiz olduğu süre içerisinde Premier müşteri kalmak için benden tahsil edilmiş olan ücretlerin tamamının iade edilmesini istiyorum. HSBC kartımın taksit ödemeleri sonlandığında ise banka ile tüm ilişiğimi keseceğim.

Cenk 443 Okunma

Cevaplar

 • Cenk 03 Haziran 2014

  hsbc bankası sadece olumlu yanıt veremediklerine dair hazır şablondan hazırlanmış olan bir eposta ile cevap dönmüş olup, tarafım ile tek bir kişi kontakt kurmamıştır. premier haklarından yararlanamadığım halde, tarafıma yeni bir premier kart bile gönderilmiştir ancak bu kartı da bundan sonra kullanmayı düşünmemekteyim.

 • Cenk 28 Mayıs 2014

  1 haftaya yakın süre geçmiş olmasına rağmen tarafımla iletişim kurulmamıştır.

 • HSBC Bank Temsilcisi22 Mayıs 2014

  İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimize talebi sonuçlandığında tekrar detaylı bilgilendirme tarafımızca yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • HSBC Bank Temsilcisi22 Mayıs 2014

  İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, kendisi ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. HSBC BANK A.Ş Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön