24 Mayıs 2013

HSBC Bank Pos Başvurusu!

2 gün önce bankanıza gittim.Pos başvurusu yapmak istediğimi belirttim.Personeliniz tamam buyrun dedi. En başta sadece bizim bankamızla mı çalışacaksınız başka bankalarda var mı diye sordu.Bende posu taksit amaçlı kullanacağımı tüm bankaların posunu kullandığımı belirttim tek çekim oranını sordum oranı burada belirtmiyim.

Diğer bankanın verdiği oranın 4 katını söyledi niye bu kadar yüksek diğer bankaların posu sizinkinin 4 de 1 i oranla çalışıyor dedim.Oda bizim bankamız böyle dedi.Bankanızın ticari müşterilere yaklaşımı bu şekilde midir?.Neyse o oranları personelinize bırakıyorsanız onun ayıbı.Yok siz öyle talimat veriyorsanız oda sizin hatanız Bu yaptığınız resmen ister çalış ister çalışma demek!

Abdullah 183 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah26 Mayıs 2013

    bu mesaj da otomatik olarak yazılıyor herhalde ben karakter kıstılamasından dolayı hangi il hangi şube olduğunu yazamadım neyse şube adını telefon açarlar telefonda söylerim diye düşündüm ama nasıl olduysa inceleme başlatmışlar?

  • HSBC Bank Temsilcisi24 Mayıs 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön