HSBC Bank Personelinin Yanlış Bilgilendirmesi!

Aytaç Kaan Ş. |

HSBC Bank Süleyman Avukatlık bürosunda N**** hanım diye bir avukat beni kandırmak için bana yanlış bilgiler verdi. Borcu taksitlendirmek için İstanbul'a gelmeniz gerekiyor dedi. Faizle 1 milyarlık borcunuz 3 milyar olacak dedi. Eve haciz gelecek dedi. Bende tamam dedim faizler işlensin o zaman dedim. O da tamam faizler eklendi dedi. Ses kayıtları elimde. Benim taksitlendirme yapmam için İstanbul'a gitmeme gerek yokmuş. Bu konuşmadan 10 gün sonra beni 54128**** numaradan aradılar. Borcunuza faiz işlenmemesi için hemen bizi arayın dediler. Aradım nur hanım yok öyle bir şey yok faiz işlendi diyor. Beni kandırmaya devam ediyor çalışıyor.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  14:59

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 25 Kasım
  14:22

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim