03 Temmuz 2013

HSBC Bank Otomatik Ödeme Talimatımın Biri Sistemde Görünmüyor!

2013 Mayıs ayı sonlarında İstanbul Altıyol şubesinde vadesiz mevduat hesabı açtırdım. İki otomatik fatura ödeme talimatı vermem durumumda işletim ücreti almayacaklarını beyan ettiler. 2013 Haziran ayı başında iki fatura ödeme talimatı verdim. Sistemlerinden kaynaklanan hata nedeni ile bir adet talimatımın görünmediği söylendi. Bu sebepten dolayı 17 Haziran tarihinde form açıldı.

12 iş günü ve hafta sonlarında eklediğimizde 16 gün geçmesine rağmen tarafıma dönüş yapılmamıştır. Bir ikinci form daha açılmıştır. Daha ilk forma cevap verilmedi. Temmuz ayında kendilerinden kaynaklanan hata nedeni ile hesabımdan kesmiş oldukları işlem ücretini tarafıma iade etmelerini rica ediyorum.

Harun 43 Okunma

Cevaplar

  • Harun06 Temmuz 2013

    Tarafıma hiçbir şekilde siz dönüş yapmadınız. Sürekli ben sizi arayarak bilgi almaya çalıştım. Müşteri memnuniyet kaliteniz sıfır bile değil. Sıfırın altındadır.

  • HSBC Bank Temsilcisi03 Temmuz 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik incelemelerin devam ettiği konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön