HSBC Bank Otomatik Ödeme Talimatımın Biri Sistemde Görünmüyor!

Harun D. |

2013 Mayıs ayı sonlarında İstanbul Altıyol şubesinde vadesiz mevduat hesabı açtırdım. İki otomatik fatura ödeme talimatı vermem durumumda işletim ücreti almayacaklarını beyan ettiler. 2013 Haziran ayı başında iki fatura ödeme talimatı verdim. Sistemlerinden kaynaklanan hata nedeni ile bir adet talimatımın görünmediği söylendi. Bu sebepten dolayı 17 Haziran tarihinde form açıldı.

12 iş günü ve hafta sonlarında eklediğimizde 16 gün geçmesine rağmen tarafıma dönüş yapılmamıştır. Bir ikinci form daha açılmıştır. Daha ilk forma cevap verilmedi. Temmuz ayında kendilerinden kaynaklanan hata nedeni ile hesabımdan kesmiş oldukları işlem ücretini tarafıma iade etmelerini rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hesap İşletim Ücreti Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun D.
  06 Temmuz
  16:56

  Tarafıma hiçbir şekilde siz dönüş yapmadınız. Sürekli ben sizi arayarak bilgi almaya çalıştım. Müşteri memnuniyet kaliteniz sıfır bile değil. Sıfırın altındadır.

 • 03 Temmuz
  11:32

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik incelemelerin devam ettiği konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM