Murat D. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim

HSBC Bank Onay Alınmadan Adıma İşlem Yapılması...

Murat D. |

Kullanmış olduğum konut kredisinden dolayı her sene yenilediğim konut sigortasını gelen mail ile bankanın yaptığını ve bununla ilgili kredi kartına taksit yapılarak işlemin yapıldığını fark ettim. Konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda şube ile görüşmem gerektiği söylendi. Şubeyi aradığımda görüştüğüm kişi ilgisizce işlemi şubeden yapmam gerektiğini işlemi kimin yaptığının poliçede olduğunu işlemi iptal edemeyeceğini söyledi. Anlayamadığım onayım olmadan ve bu konuda işlem yapıldıktan sonra mail ile bilgilendirildiğim böyle bir sorunda sanki ben hatta yapmışım gibi işlemin iptali için işimi gücümü bırakıp bunun peşinden koşmamı istemeleridir. İkincisi de en önemli olan kısım onayım ve rızam alınmadan bu işlemin yapılmasıdır. Akla gelen ilk şey hesaplarımızın ve kredi kartlarımızla ilgili istedikleri işlemleri kafalarına göre yapabilirler duygusudur. Nasıl yapıldıysa öyle iptal edin.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  16:07

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • Murat D.
  11 Nisan
  11:16

  Teşekkür ederim

 • 11 Nisan
  11:13

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş