HSBC Bank Ofsayt ATM Olması Benim Suçum Mu?

Emine Ö. |

07/12/2014 Tarihinde Çekmeköy madenler ATM sinde kartsız işlemler üzerinden kira bedeli yatırırken para sıkıştı ve zaman aşımı veya arıza nedeniyle işleminizi gerçekleştiremiyoruz diye bir fiş verdi. Fişteki numarayı arayıp bildirdim kayıt yapıldı. Ama 08/12/2014 tarihinde tekrar aradığımda ofsayt ATM'de 1, ila 10 gün arasında dönüş yapabildiklerini söylediler. Ofsayt ATM olması benim suçum mu? Ev sahibim evi boşaltmamı istedi. Bu durumda 10 gün nasıl bekleyebiliriz. Bir hafta 10 günden önce dönüş yapılamıyor diye niye biz mağdur oluyoruz. Ev sahibim de bende mağdur olduk. HSBC Bank ATM böyle bir soruna bu kadar geç dönüş yapması hangi kalite sistemine hangi müşteri memnuniyetine girer?

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  10:52

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 09 Aralık
  09:50

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim