HSBC Bank Nakit Puan Problemi!

Baris K. |

22.02.2016'da bir giyim mağazasından alışveriş yaptım. Kredi kartı slibinde "3. kez 150 TL ve üzeri taksitli alışverişe 50 TL nakit puan" ve gerekli SMS numarası belirtilmiş fakat bu uygulamanın diğer firmalarda geçerliliği var mı acilen bunun belirtilmesi ve tarafımı bilgilendirilmesini talep ederim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Baris K.
  02 Şubat
  15:31

  Bu kampanyaya başvurmak istiyorum fakat yıllık kart aidatı veya üyelik ücreti ödemek istemiyorum kampanya sayfasında belirli şartlar sağlanırsa bu ücretler alınmaz yazılmış. Detaylı bilgilendirilmek istiyorum cep telefonumdan ulaşmanızı talep ederim

 • 27 Ocak
  12:02

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 27 Ocak
  09:11

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim