HSBC Bank Müşterilerini Mağdur Ediyor!

Doğan Ç. |

HSBC Bank her ay bizlerden kestiği gecikme faizi dışında kredi faizi 100 tl 200 tl için personel ücretlerinin verdikleri hizmetlerin alt yapılarını karşılamalarından dolayı aldığını nazik bir dille anlatıyor. Birde bababa bize ne kardeşim hizmeti karşılayamıyorsan yapmayacaksın bu hizmeti bizim paramızla veriyorsan insanları mağdur ederek, habersizce paralarını alarak yapıyorsan bunu herkes yapar.

Benden alınan ücretlerin iadesini istiyorum. Bunu sonuna kadar sürdüreceğim hakkımı size yedirtmem, bütün sosyal ağlarda ve bütün sitelerde insanları nasıl mağdur ettiğinizi anlatacağım!

Etiketler :

Kredi Faizleri Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  15:37

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 07 Mayıs
  11:22

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize göndermiş olduğu mesajını incelemeye aldığımızı bilgilerinize sunar, kendisi ile en kısa sürede iletişime geçileceğini iletmek isteriz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM