15 Mart 2013

HSBC Bank Müşteri Temsilcileri Çaldırıp Kapatıyor!

Hsbc Bank kredi kartımdaki gecikme sebebiyle telefonla hatırlatma yapıldığında maaş günlerimin değişmesi sebebiyle ödemelerimde aksama olduğu bilgisini paylaşıp ayın 16 sı'nda ödeme yapabileceğimi belirtmeme rağmen banka müşteri temsilcileri her gün sürekli arayıp tekrar tekrar bilgi vermeye çalışıyorlar.

Zaten ödeme yapabileceğim tarihi vermeme rağmen neden sürekli bir sıkıştırma haline giriyorlar, üstelik gecikme faizini de almayı biliyorlar. Toplam Kart borcunun yüzde 80 lik büyük bir kısmını ödeyince sesleri çıkmaz ama bir gecikme olmayı versin.

Artık düzenli olarak hergün sadece ''Çaldırıp kapatıyorlar...'' Bu da biz sizi aradık açmadınız yolunda bir politika olsa gerek. Çok İlginç..

Hakan 114 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi15 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön