HSBC Bank Müşteri Mağduriyeti!

Mehmet Ali G. |

Bankanın advance müşterisi olarak ben ve birkaç arkadaşım kredi kullandık. Normal koşulda kredi taksit ödemesi yaptığımız her ay bizden alınan faizin %10'u bir sonraki ayın ilk haftasına iade edilmesi gerekiyor ama ne yazık ki bazen ikinci haftası bazen üçüncü haftası bazen ise bir sonraki ay ki kredi taksitimi ödedikten sonra iadesi sağlanıyor. Son olarak 26 Ekim tarihimde kredi taksitimi ödedim iadesini kasımın ilk haftasında yapılması gerekirken bugün 20 Kasım ve 5 gün sonra başka bir taksit ödeyeceğim ama halen bana faiz iadesi sağlanmadı. Bankayla defa kes görüştüm bu konuyu ama sürekli oyalamaca cevaplar verildi en son sözde bugüne kadar iade edilecekti ama oda yalan şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali G.
  22 Aralık
  14:23

  Şikayetlerim üzerinden 18.12.2015 arandım ve problemimin bugün hal olacağını belirtmelerine rağmen hiçbir haltı beceremiyorlar. Telefon bankacılığından irtibata giriyorum. Size gere dönmüşler problemin giderilmesi gerekiyor diyorlar ama ortada hiçbir şey yok. Kusura bakmayın ben Şikayet Var'a da inanmıyor çünkü hiçbir firmaya yaptırımı yok. Hsbc Banka da hiç bir şikayeti dikkate almıyor. Gurursuz bir firma. Ben bu kadar umursamaz bir bir banka görmedim. Kimseyle böyle yüzgöz olmadım nedir bu ya? Kendi paramla rezil oldum derler ya bir bu böyle bir şeymiş demek ki... .

 • Mehmet Ali G.
  20 Aralık
  09:34

  halen sıkıntı devem ediyor HSBC Bank sürekli yalanlarla insanı oyalamaktan başka bir şey yapmıyor.

 • Mehmet Ali G.
  27 Kasım
  07:05

  O kişi ben oluyorum bana halen ne geri dönüş sağlayan oldu ne de hesabıma hak ettiğim iadeyi sağlayan. şikayetim ve mağduriyetin devam sayın şikayet var site ziyaretçileri...

 • 21 Kasım
  12:08

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim