HSBC Bank Mağduriyeti.

Öykü A. |

T***'den HSBC'ye ait bir kredi kartına 250 TL tutarında yanlış bir ödeme yaptım. Önce hemen T***'i aradım. Biz gerekli bilgiyi EFT merkezine aktardık,HSBC'yi arayın, sonuçta iade işlemini onlar yapacak dediler. HSBC'yi aradım, hatta şubeye bile gittim. Yanlış ödeme yapılan kart sahibi arasın işlemi öyle yapalım deyip, bir sonuca ulaştıramadılar. Birincisi kart sahibi niye ilgilensin. İşlem yapılır yapılmaz hatalı olduğu bildirdim. Neden bir iade alamıyorum. Yeniden durumu hem T***'e hem HSBC Bank'a bildirdim,t*** yine biz yapamıyoruz HSBC Bank yapabilir diye beni oraya yönlendirdi. HSBC Bank de yine kart sahibi aramazsa işlem yapamayız dedi ve bu defa da ayrıca kart sahibi onay verse bile iade işlemini ancak bir HSBC Bank kredi kartına yapabileceklerini söyledi, ben HSBC Bank ile çalışmıyorum, çalışmak zorunda da değilim! İki banka benimle resmen oyun oynuyor mağdurum!

Etiketler :

Havale- Eft

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  13:49

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 07 Eylül
  10:32

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim