09 Eylül 2013

HSBC Bank Maaş Hesabımı Bloke Etti!

HSBC Bank'tan kredi ve kredi kartı kullanmıştım. Ancak doğum izni nedeniyle ödemelerimde aksama yaşandı. Uzun süre bu izin neticesinde hem bankaya hem diğer olan borçlara imkan dahilinde ödemelerimi yetiştiremedim.

Çalışmış olduğum firma maaş ödemelerimizi HSBC bankasından yapmakta. banka ödemelerdeki gecikmeden dolayı maaş hesabımı bloke ederek hem maaşımı almamı engellemekte hem de aylık olarak yapacağım tüm ödemelerime mani olmaktadır.

Yasal olarak ödeme yapılmadığı durumlarda haciz işlemi başlatılarak maaşımın 4/1'ini almaları gerekirken tüm maaşıma el koymaktadırlar. Bu işlemi yasal olmadığını ve uğramış olduğum haksızlığın giderilmesini rica ediyorum.

Gülbeniz 66 Okunma

Cevaplar

  • Gülbeniz12 Eylül 2013

    tavsiye etmeyeceğim bir banka.

  • Gülbeniz12 Eylül 2013

    Müşteri hizmetleri ile görüşmemize rağmen zaten sorun çözülmediğinden burada şikayette bulundum. Siz defalarca aramama rağmen sorunumu çözemediniz. Konu hakkında tüketici mahkemesine başvuracağım.

  • HSBC Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön